נכתב ע"י : עידן טבת

החברה בקומדי סטור, התכנית האהובה משנות ה-90, נהגו לכנות את עצמם "מפגרים אבל אופטימיים". אמרה שלא עוברת את הפוליטיקלי קורקט של שנת 2021. אנחנו, אוהדי מכבי פ"ת היקרים, לפי יכולת הקבוצה שלנו בחודש האחרון, יכולים להתהדר באמרה "מאוכזבים אבל אופטימיים".
מי מאיתנו לא פנטז בתום הסיבוב הראשון על אליפות? יכולת לא רעה בכלל, קבוצה מאומנת וחזקה עם צעירים מבטיחים ומוכשרים. הרי קרית שמונה עשתה את זה אז למה לא אנחנו?
החודש האחרון התפוצץ לנו בפנים. הפסדים מרגיזים מול קבוצות תחתית, יכולת לא טובה, כמעט ולא מגיעים למצבי כיבוש וג'וסי לופטה מעצבן אחד. על המאמן, באמת שאני לא יודע מה לכתוב. הצלחות יפות בקריירה לצד נפילות. ניהול משחק מבריק לצד החלטות הזויות ולא ברורות. חילופים טובים ומצד שני שיתוף שחקנים שלא קשורים לענף. מה שכן, ללא ספק הוא יצר השנה תלכיד חזק במושבה. מבולבלים? גם אנחנו.
הקבוצה לא התחזקה בחלון ההעברות (סליחה מכל האבו למיניהם) והנה מגיע החשש לאבד אפילו את הפלייאוף העליון.
מאוד מאכזב, גם היכולת וגם ההפסדים אבל בעיקר בגלל שציפינו וקיווינו.
לאחר כל מה שנכתב, באמת שיש מקום לאופטימיות. הרי אם היו מציעים לנו בתחילת העונה מקום 6 במחזור ה-21 עם שני משחקים חסרים ופוטנציאל להיות בסיומם במקום השלישי, והעפלה לשמינית גמר גביע, היינו קונים את זה קל. בכל זאת, עולה חדשה….
נא להיזהר, הנה שוב מגיעה האופטימיות. יש לנו קבוצה שאפשר וצריך להיות גאים בה. חברה צעירים ומוכשרים עם קילומטראז' גבוה בכל משחק, מחויבים ומאוחדים. גם היכולת תחזור עם הביטחון ותשתפר ועוד נמצא את עצמינו שנה הבאה במשחק מול פרטיזן בלגראד….