מכבי פתח תקווה – הפועל באר שבע

ליגת הבורסה לניירות ערך –  מחזור 25

יום ראשון 14/03/2021 שעה:20:00

אצטדיון שלמה ביטוח

שופט המשחק: גל לייבוביץ

שופטי עזר: רמי בן יצחק, דביר שמעון

שופט רביעי: יגאל פריד

שופטי VAR: אוהד אסולין, עומר ברבאירו

הקבוצה הפסידה במשחק האחרון, משחק חוץ שהתקיים ביום רביעי בקרית שמונה. מחר חוזרת הקבוצה הביתה למשחק מול הפועל באר שבע במסגרת המחזור העשרים וחמש לליגת הבורסה לניירות ערך.

ביום הרביעי האחרון הקבוצה נכנסה לפיגור מוקדם ולמרות ששלטה ברובה של המחצית השנייה לא הצליחה להשוות את התוצאה אלא רק לצמצם משער של ליאל עבדה.
מחר אנחנו חוזרים למושבה למשחק קריטי ביותר ומשמעותי להמשך העונה ולעלייה לפלייאוף העליון. הקבוצה שואפת להגיע דרוכה, ערנית ומרוכזת למשך כל התשעים דקות. השחקנים שואפים להפעיל לחץ, לשמור על שער נקי ולהבקיע שערים על מנת להתקרב לפלייאוף העליון ולהשיג את מלוא הנקודות האפשריות.

הקבוצה פגשה העונה את הפועל באר שבע בסיבוב הראשון של ליגת הבורסה לניירות ערך, משחק שהסתיים בניצחון 2:1 כאשר לקבוצה הבקיעו תאי בריבו וליאל עבדה.

לקראת המשחק מחר אמר היום גיא לוזון:  "יש לנו רצון עז להבטיח את מקומנו בפלייאוף העליון כבר מחר. זה פשוט משחק על עונה שלמה ואנחנו מתייחסים אליו בהתאם".

דניאל פלשר התייחס גם למשחק מחר: "החשיבות של המשחק מאד גדולה, משחק על שש נקודות. אנחנו מקווים להגשים אתה מטרות שלנו, לעלות לפלייאוף העליון, לשחק כמו שצריך ולקחת את השלוש נקודות".
לגבי חזרת הקהל: "די משמח אותנו ואנחנו מתרגשים. כבר יותר משנה שאנחנו משחקים בלי קהל ואני מקווה שנגרום להם לחייך".

מחר לראשונה לאחר מעל שנה תהיה כניסת קהל למשחק. הכניסה מותרת לאוהדים בעלי תעודת מתחסן/מחלים שרכשו כרטיס מראש. קופות האצטדיון לא יפתחו ביום המשחק.

שתהיה עונה מוצלחת לכולנו !! ושמרו על הבריאות !