משחק עם הזדמנויות משני צידי המגרש, אך רק קבוצה אחת ניצלה את ההזדמנויות. בסיום מכבי פתח תקווה מנצחת את עירוני קרית שמונה עם שני שערים שהובקעו במחצית הראשונה. אור אינברום עם השער הראשון ועידן נחמיאס עם עצמי.

המחצית הראשונה נפתחה עם התקפות משני צידי המגרש. לאחר כעשר דקות הזדמנות ראשונה למארחים אך ללא הצלחה. לאחר כעשרים דקות תורם של האורחים וירדן כהן מציל מהקו כדור שמוקפץ מעל ינקו. שלוש דקות עוברות ואור אינברום עם התקפה משלו פורץ לרחבה ובועט מהפינה השמאלית פנימה. המארחים עולים ליתרון. בהמשך המחצית הזדמנויות נוספות. כאשר בתוספת הזמן לפני סיום המחצית אור אינברום מוסר כדור עומק לגיא חדידה שבועט כדור רוחב שפוגע בבלם האורחים ונכנס פנימה. היתרון מוכפל בירידה למחצית.
המחצית השנייה נפתחת עם שליטה של המארחים והזדמנויות להגדיל את היתרון אך ללא הצלחה. לפני סיום המחצית ירדן כהן סופג כרטיס אדום בהחלטה מפוקפקת של השופט, למרות דיון ארוך וצפייה ב VAR. לאחר כמה דקות גם ארמנדו קופר סופג כרטיס אדום לאחר כניסה בדור אלו ומשאיר את הקבוצה בתשעה שחקנים. בסיום ניצחון 0:2 בפתח תקווה.

שיחקו: אריק ינקו, ינון אליהו, דניאל פלשר, אור בלוריאן, ירדן כהן, ארד בר, איתו אזולאי, גיא חדידה (נאור סבג) אור אינברום (ארמנדו קופר), מורגן פרייר (אבדיאל ארויו) , ליאל עבדה (דניאל גולאני)(מרכוס דיניז)

מהלכים בולטים:

דקה 23: אור אינברום במבצע אישי פורץ לרחבה ומבקיע. 0:1 למארחים.

דקה 45: אור אינברום מוסר כדור עומק לגיא חדידה שבועט כדור רוחב שפוגע בעידן נחמיאס ונכנס פנימה. 0:2 למארחים

דקה 86: אבדיאל ארויו משתלט על הכדור ובועט פנימה כדור רוחב, אך ארמנדו קופר מפספס את הכדור.

דקה 88: ירדן כהן סופג כרטיס אדום

דקה 96: ארמנדו קופר סופג כרטיס אדום.