הפועל חדרה – מכבי פתח תקווה

ליגת ONE ZERO – מחזור 6

יום שבת  07.10.2023 שעה 19:30

אצטדיון נתניה  

שופט המשחק – גל לוי

בשבת שעברה הקבוצה אירחה באצטדיון שלמה ביטוח את בני סכנין. משחק שהסתיים בניצחון גדול עם חמישה שערים ושלוש נקודות חשובות. לאחר פתיחה פחות טובה החילופין ושינוי המערך במחצית הראשונה הביאו את השינוי הניצחון 1:5. לקבוצה הבקיעו אנאס מחמיד צמד, עידן טוקלומטי, מאור לוי וסליו גווינדו. לאורחים הבקיע דור חוגי.
ביום שבת הקבוצה תיסע לאצטדיון נתניה להתארח אצל הפועל חדרה במסגרת המחזור השישי לליגת ONE ZERO.

במהלך השבוע דאגו המאמן והצוות המקצועי להשאיר את השחקנים דרוכים. זאת על מנת להביא אותם מוכנים למשחק הבא. המטרה לראות המשכיות ביכולת ובתוצאה.
השחקן ירדן כהן ממשיך להעדר ואליו מצטרף מאור לוי שנפצע באימון ביום רביעי ועדיין לא ברור לכמה זמן יעדר.

עיקרי הדברים מהמסע"ת שנערכה היום

לקראת המשחק בשבת המאמן בני לם: "אני חושב שיש לי שחקנים, חלקם מנוסים, חלקם צעירים וחלקם שיחקו כאן הרבה מאד שנים. הם מבינים עניין ויודעים כשהברזל חם להמשיך לדפוק בו כי אתה לא יודע מה יהיה בכדורגל מחר. יהיה לנו משחק קשה אבל באותה מידה גם קשה להפועל חדרה.  
הליגה היא שוויונית והליגה מסוכנת, מבחינתי כל משחק בתקופה הזאת הוא על שש נקודות. נגיד מצב שהפועל חדרה תנצח אותנו היא תהיה בחלק העליון עם שש נקודות אחרי פתיחת עונה לא טובה, זה הכדורגל. אנחנו צריכים לשמור על הדבר הזה, לעבוד קשה במגרש ולהמשיך כמו שאנחנו נראים ברוב המשחקים.
אותנו רמת הציפיות לא מעניינת, זה של התקשורת, אנחנו עם הרגלים על הקרקע. אנחנו מבינים עניין ומבינים שהליגה קשה ומסוכנת. הכל יכול להתהפך בשנייה, אנחנו לא רוצים להגיע למקומות שיתהפך, אנחנו רוצים להמשיך. נרצה לעבוד קשה באימונים ובמשחק , לרוץ, לשחק כמו שאנחנו משחקים ולחשוב ממשחק למשחק."

מוחמד הינדי: "אנחנו עושים משחקים טובים, עובדים מאד קשה באימונים בשביל להיות ברמה הזאת ואני מקווה שזה ימשיך. אני חושב שהשמחת חיים בקבוצה היא זאת שמשפיעה, אנחנו רוצים יותר לשחק התקפי. אני חושב שהעיקר שאני משחק, רוצה להיות טוב ולעזור לקבוצה".